Krásné zimní ráno

Byl překrásný zimní den, jako vždy jsem šla do školy s knížkou v ruce.  Problém byl v tom, že když si čtete, tak prostě nevidíte na cestu. Přišla jsem do školy. Jako obvykle jsem se snažila  vypadat co nejlépe, i
když co si budem po ránu to není nikdy žádná sláva. Přišlo mi jako by na mě házeli ostatní zvláštní pohledy, ale to se stává skoro běžně,  jelikož já zvláštní jsem, tak jsem tomu nevěnovala pozornost. No a když už konečně dojdu ke své skříňce a začnu si sundávat boty, tak zjistím oč tady jde. Byla to moje bota s krásným kočičincem, co vzbudila takovou pozornost. A co teď s tím že? No tak jsem si ty smradlavé boty dala do skřínky a doufala, že nikdo neomdlí, až půjde kolem.

Krásné to bylo ráno!

Komentáře

Oblíbené příspěvky